W każdym miesiącu na rynku znaleźć można wiele wspaniałych książek, dzięki czemu mamy na szczęście co czytać. Autorzy – wielu wybitnych wspaniałych twórców – zasypuje nas kolejnymi książkami, dzięki którym możemy bardzo przyjemnie spędzić czas w wolnej chwili. Wystarczy wybrać tylko ulubiony gatunek i można zanurzyć się we wspaniałej historii. Taką propozycje ma dla nas Grażyna A.Adamska. Tym razem na rynku ukazała się jej książka pt.”Teksański klan. Carlos” (https://www.taniaksiazka.pl/teksanski-klan-carlos-grazyna-a-adamska-p-1375970.html).

Pewni siebie ludzie

Trzeba przyznać, że sama autorka jest bardzo ciekawą postacią. Z wykształcenia jest licencjonowanym marketingowcem ze specjalizacją w negocjacjach. Grażyna A.Adamska znana jest jednak szerszej publiczności jako Kwantowa Mentorka. Pomaga kobietom odnaleźć ich wewnętrzne połączenie z iskrą mocy poprzez uwalnianie się od blokujących przekonań w tematach relacji, finansów, zdrowia. Kobieta jest także Certyfikowanym Praktykiem Theta Healing©. Ukończyła warsztaty z “Metody Ok, może tak być®” Łukasza Gątnickiego. To jednak nie wszystko. Jej życiorys jest naprawdę bardzo ciekawy i mógłby stanowić podstawę do napisania nie jednej książki. Warto jednak wspomnieć, że to ona jest autorką “Bractwa Dusz”, Pierwszą część, tak wspaniale zdumiewającą, napisała zaledwie w dwa tygodnie. Z czym tym razem przychodzi do nas autorka? Z dwojgiem pewnych siebie ludzi, którzy poszukują szczęścia na przekór wszystkim dookoła siebie.

W poszukiwaniu miłości

Tytułowy Carlos to pewny siebie teksański przedsiębiorca, który niestety nie cieszy się w środowisku najlepszą opinią. Drugą bohaterką jest Nikki – autorką doskonale odbieranych erotyków i energoterapeutka. Oboje mają jednak za sobą pewne ślady z przeszłości, które sprawiają, że dzisiaj nie do końca mogą mówić o szczęściu. Czy ich całkiem przypadkowe spotkanie na lotnisku może sprawić, że Nikki i Carlos w końcu odnajdą swoje szczęście? W szczególności, że każde rozchodzi się w swoją stronę i nie znają tak dokładnie ani swojego nazwiska, ani adresu. Czy los będzie im jednak sprzyjał? Czy oboje będą mieli w sobie na tyle siły, żeby odnaleźć drogę do siebie – walcząc przy okazji z niezbyt schlebiającym im otoczeniem? Carlos jest pewnym siebie (i diabelnie przystojnym!) mężczyzną. Nikki nie jest trzpiotką, którą należy sterować w życiu. Czy to pomoże walczyć im o szczęście? “Teksański klan. Carlos” to opowieść nie tylko o poszukiwaniu miłości, ale również o tym, jak należy sobie poradzić ze złymi wspomnieniami związanymi z przeszłością.

Książka zdjęcie utworzone przez drobotdean - pl.freepik.com